Współpraca

Szanowni PaństwoJako producent szerokiej gamy fotoalbumów, fotoksiążek, naświetlania i oprawy zdjęć pod nazwą m-foto24.pl zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które pozwolą Państwu poszerzyć swoją ofertę dla klientów o nowe, atrakcyjne dla nich produkty. Z naszej strony dokładamy zawsze wszelkich starań, aby nasza oferta była zawsze oryginalna i atrakcyjna a nasze produkty były najwyższej jakości. Doświadczenie, które zdobyliśmy i dalej zdobywamy pozwala nam w pełni zagwarantować Państwu ich żywotność na długie lata. Bogata oferta materiałowa oraz nabyte umiejętności pozwalają nam być dla Państwa bardzo elastycznymi co do formatów, wzorów oraz szybkości wykonania zlecenia. Nie stawiamy żadnych specjalnych warunków współpracy oraz nie podpisujemy żadnych umów. Przekonanie klienta po pierwszym, promocyjnym zamówieniu, że warto z nami kooperować jest dla nas wystarczającym warunkiem dalszej owocnej współpracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla profesjonalistów i dostępem do cenników dla profesjonalistów prosimy o zarejestrowanie się w naszym serwisie i wysłanie mejla "Jestem zainteresowany/na ofertą dla profesjonalistów". W mejlu prosimy podać następujące dane:

  • Login
  • Hasło
  • Nazwa firmy
  • Pełen adres
  • NIP
  • REGON
  • tel. kontaktowy
  • e-mail

W razie wątpliwości będziemy się kontaktować z Państwem. W ciągu 24 godzin otrzymają Państwo kolejną informację o zmianie statusu swojego konta, dostęp do cennika hurtowego, konta FTP, informacje o współpracy oraz o specjalnym pakiecie promocyjnym.

Osoby, które otrzymały e-mailem potwierdzenie przyznania dostępu powinny skorzystać z panelu logowania umieszczonego w górnej prawej części strony.Wszelkie pytania, uwagi bądź problemy z zalogowaniem się prosimy kierować na adres mailowy: biuro@m-foto24.pl lub telefoniczny +48 62 7300977. Bezpośredni kontakt: Zbigniew Mądry: +48 606 44 68 78.

Życzę Państwu i nam owocnej współpracy
Z poważaniem
Zbigniew Mądry

 

 
Przykładowa oferta

Fotoalbum posiada sztywne, grube strony wykonane z przekładek PCV lub kartonowych (dla formatu 20x15), natomiast fotoksiążka wykonywana jest bez tych przekładek. Dzięki temu fotoksiążki są alternatywą dla fotoksiążek wykonywanych metodą wydruku na papierze kredowym.

 

Reklama